سوالات متداول

چگونه می‌توانم در سایت سرس ثبت نام کنم؟

لوگوی آدمک در بالای صفحه سمت چپ را کلیک کنید، در فرمی که باز می‌شود روی دکمه “ایجاد حساب کاربری” کلیک کنید، آدرس ایمیل خود را با حروف کوچک وارد کنید و رمز دلخواه خود را وارد کنید و بقیه مراحل را به ترتیب سپری کنید.

ساعات کاری دفتر مرکزی سرس چه ساعاتی است؟

شنبه تا چهارشنبه 10:۰۰ تا ۱۷:۰۰

چطور می‌توانم محصولی که خریدم را مرجوع و یا تعویض کنم؟

ممکن است مشتریان محترم پس از خرید قصد بازگشت و یا تعویض کالای خریداری شده را داشته باشند که در این راستا سُرس ضمانت 48 ساعته جهت بازگرداندن کالا را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. برای تعویض کالا، مشتری باید در قسمت حساب کاربری خود سفارش را مرجوع کرده و سپس کالای مورد نظر را سفارش دهد.

شرایط کالاهای قابل تعویض و بازگشت چیست؟

– در زمان مرجوع کردن کالای خریداری شده، مطمئن شوید که کالا را در بسته بندی ویژه خود ( همان گونه که دریافت کرده اید ) و ساک سُرس قرار داده اید.

– در تمامی کالاها اتیکت کالا باید سالم باشد. در صورت جدا شدن و یا مخدوش شدن تگ‌ها کالای خریداری شده قابل استرداد نمی‌باشد.

– ایراد ظاهری در کالا به وجود نیامده باشد و در حالت نو و شرایط اولیه باقی مانده باشد.

– انواع لباس‌ها بو نگرفته باشند، دچار چروکی و رفتن خط اتو نشوند، لکه و کثیفی بر روی لباس نباشد و با بسته بندی خود محصول بازگشت داده شود.

– از آن جایی که در زمان ارسال، کالا به طور دقیق توسط کارشناسان سُرس بررسی می شود، استرداد کالا بعد از بررسی کارشناسان و تایید نهایی آن ها  انجام می شود. تصمیم کارشناسان ضمانت اصالت سُرس نهایی و غیر قابل اعتراض خواهد بود.

به چه روشی می توانیم برای بازگشت کالا و ثبت برگشتی خود اقدام کنیم؟

وارد حساب کاربری خود شوید و فرم مرجوعی را تکمیل نمائید. پس از ثبت درخواست مشتری، سُرس جهت هماهنگی جمع آوری كالاها با مشتری تماس گرفته و هماهنگی لازم انجام میگردد. هزینه بازگشت کالا از طریق پیک برای شهر تهران و یا پست برای شهرستان ها به عهده مشتری می باشد.

مبلغ مرجوعی را می‌توانید به صورت اعتبار وب سایت سُرس و یا واریز پول به حساب بانکی مشتری دریافت کنید. برای واریز پول به حساب، حتما هنگام ثبت درخواست شماره‌ی شبا بانکی خود را وارد نمایید.

لازم به ذکر است بازگشت وجه پرداخت شده توسط مشتری، ظرف ۳ تا ۵ روز کاری از زمان تایید مرجوعی توسط کارشناس سُرس صورت می‌گیرد.

در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید با شماره تلفن 09128947846 تماس حاصل نمایید.

چطور می‌توانم از کارت هدیه استفاده کنم؟

با کارت‌های هدیه‌ی سرس می‌توانید به جای پرداخت پول نقد، از سرس خرید کنید. در صورتی که مبلغ خرید شما کمتر از اعتبار کارت هدیه باشد، مابقی مبلغ در کارت‌تان باقی می‌ماند و در صورتی که مبلغ خریدتان بیشتر از اعتبار کارت باشد، می‌توانید مابقی مبلغ را خودتان به روش عادی پرداخت کنید. هنگامی که کارت هدیه را خریداری می‌کنید، کد مخصوصی به آدرس ایمیلی که به عنوان دریافت‌کننده انتخاب کرده‌اید ارسال می‌شود. دارنده‌ی کد می‌تواند زمانی که سفارش خود را در سرس ثبت کرد، در سبد خرید خود، در قسمت کد تخفیف، کد مخصوص خود را وارد کند.

چطور از فهرست علاقه‌مندی‌ها می‌توانم استفاده بکنم؟

شما می‌توانید محصولاتی که دوست دارید اما در لحظه قصد خریدش را ندارید به فهرست علاقه‌مندی‌های خود اضافه کنید تا هر زمان که تصمیم به خرید گرفتید به راحتی آنها را پیدا کنید. علاوه بر آن می‌توانید فهرست علاقه‌مندی‌های خود را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید.